Hem Kontakt

Kontakt

Publicerat av: Redaktionen

Annika Guldroth

CEO / VD / Ansvarigutgivare
Produktansvarig:
IT-Kanalen / IT-Finans
Mobile: +4673 041 62 34
Mail: annika@itmediagroup.se

Kontakt 11 Andreas Baxivanos

COO
Mobile: +46 76 859 15 59
Mail: andreas@itmediagroup.se

kontakta andreas baxivanos
Anna Sydbom Kourkouli

AM
Produktansvarig:
IT-Pedagogen.se / IT-Karriär.se

Mobile: +46 76 428 89 20
Mail: anna@itmediagroup.se

Kontakt 12 Christian De La Plaza

KAM
Produktansvarig: IT-Hälsa.se
Mobile: +46 76 934 52 36
Mail: christian@itmediagroup.se

Kontakt 13
Despina Kalaitzidi

Redaktionen
Mobile: +4673 637 24 43
Mail: despina@itmediagroup.se

Kontakt 14 Fredrik Bojå

KAM
Produktansvarig:
IT-Retail.seIT-Finans.se

Mobile: +46 76 009 92 76
Mail: fredrik@itmediagroup.se

Kontakt
Mario Leif Birger Hansen

CTO 
Mobile: +46 76 259 54 27
Mail: mario(@)itmediagroup.se

Kontakt 15 Carin Von Stransky

Marknad / Projekt ansvarig
Mobile: +46 76 035 33 21
Mail: carin@itmediagroup.se

KONTAKT
Alexander Guldroth

Föräldraledig / Parental leave
Mobile: +46 70 975 40 82
Mail:alexander@itmediagroup.se

Kontakt 16 Eva Papaoikonomou

AM
Föräldraledig / Parental leave
Produktansvarig: IT-Kanalen.dk
Mobile: +46 76 022 29 24
Mail: eva@itmediagroup.dk

Kontakt 17

 


Om ni vill nå redaktionen med era pressmeddelanden eller nyheter mejla till:
redaktionen@itmediagroup.se

 


Vi använder cookies och andra identifierare för att förbättra din upplevelse. Detta gör att vi kan säkerställa din åtkomst, analysera ditt besök på vår webbplats. Det hjälper oss att erbjuda dig ett personligt anpassat innehåll och smidig åtkomst till användbar information. Klicka på ”Jag godkänner” för att acceptera vår användning av cookies och andra identifierare eller klicka ”Mer information” för att justera dina val. Jag Godkänner Mer Information >>